CENY KURSÓW GRUPOWYCH
Kurs grupowy
DUET
2 osoby / 24 x 45 min.
1800 zł / osoba
Dla par i przyjaciół
12 lekcji x 90 min.
(1 raz w tygodniu)
lub 18 x 60 min.
(2 razy w tygodniu)
Można wybrać intensywność:
1-3 lekcje w tygodniu
x 90 min. lub x 60 min.
Kurs grupowy
KAMERALNY
3 osoby / 24 x 45 min.
1500 zł / osoba
12 lekcji x 90 min.
(1 raz w tygodniu)
lub 18 x 60 min.
(2 razy w tygodniu)
Kurs grupowy
EKONOMICZNY
4-6 osób / 24 x 45 min.
1300 zł / osoba
12 lekcji x 90 min.
(1 raz w tygodniu)
lub 18 x 60 min.
(2 razy w tygodniu)
*** Opłata ratalna: + 100 zł za ratę
CENY KURSÓW INDYWIDUALNYCH
Kurs indywidualny
NA START
PAKIET 7 x 60 min.
1050 zł / 150 zł za 60 min.
– przed egzaminem
– aby się rozgadać
– na powtórkę materiału
Kurs indywidualny STANDARDOWY
PAKIET 13 x 60 min.
1820 zł / 140 zł za 60 min.
– najczęściej wybierany
– optymalne postępy
Kurs indywidualny INTENSYWNY
PREMIUM
PAKIET 20 x 60 min.
2600 zł / 130 zł za 60 min.
– najtaniej za godzinę lekcyjną
– dla długodystansowców
– intensywna nauka
*** Opłata ratalna: + 50 zł za ratę