2 osoby / 24 x 45 min.
12 lekcji x 90 min.
(1 raz w tygodniu)
lub 18 x 60 min.
(2 razy w tygodniu)
Można wybrać intensywność:
1-3 lekcje w tygodniu
x 90 min. lub x 60 min.
3 osoby / 24 x 45 min.
12 lekcji x 90 min.
(1 raz w tygodniu)
lub 18 x 60 min.
(2 razy w tygodniu)
4-6 osób / 24 x 45 min.
12 lekcji x 90 min.
(1 raz w tygodniu)
lub 18 x 60 min.
(2 razy w tygodniu)
PAKIET 7 x 60 min.
150 zł / 60 min.
– tuż przed egzaminem
– aby się rozgadać
– na powtórkę materiału
PAKIET 13 x 60 min.
140 zł / 60 min.
– najczęściej wybierany
– optymalne postępy
PAKIET 20 x 60 min.
130 zł / 60 min.
– najtaniej za godzinę lekcyjną
– dla długodystansowców
– intensywna nauka